lunerie dark - zestaw naklejek
Bullet Journal,  Opisy naklejek

Lunerie Dark – zestaw naklejek do planowania

W dzisiejszym wpisie chciałabym Wam przedstawić temat księżycowo-złoty, czyli kolekcję Lunerie Dark – zestaw naklejek do planowania. Autorką tego zestawu jest Diav. Jeśli obserwujecie Ogarnięte na Instagramie od jakiegoś czasu, to być może pamiętacie, że Basia jest ogromną sroką – uwielbia wszystko to, co się błyszczy, świeci oraz mieni. Założę się, że to właśnie dlatego stworzyła kolekcję księżycową (też jej ulubiony motyw!) na granatowym tle z wykorzystaniem złotej folii. Moim zdaniem połączenie tych elementów to absolutny majstersztyk. Jedynym minusikiem jest jednak to, że całego uroku naklejek nie można pokazać na grafikach. Z tego względu poprosiłam Śliwkowy Kompocik i Black Cat o możliwość umieszczenia ich zdjęć w tym wpisie, abyście mogły zobaczyć jak naklejki z kolekcji „Lunerie Dark” prezentują się na żywo. Dziękuję bardzo dziewczyny!

Lunerie Dark – zestaw naklejek do planowania

A teraz czas na przedstawienie całej kolekcji. Zacznę od pokazania Wam arkuszy naklejek, które składają się na miesięczny zestaw do planowania. Można wykorzystać poszczególne elementy, można całość – wszystko zależy od tego, czego tak naprawdę potrzebujecie.

 1. Przywitanie miesiąca z podziałem na konkretne miesiące
 2. Dni tygodnia i numery dni
 3. Elementy dekoracyjne – narożniki, karteczki typu post-it, paseczki a la washi
 4. Kropki – 5 mm i 4 mm średnicy
 5. Flagi – małe oraz duże
 6. Naklejki ozdobne – duże wilki, małe wilki, okręgi, zakładki
 7. Duży kalendarz
 8. Kalendarz kołowy i trackery
 9. Kalendarz kwadratowy, picie wody i witaminy, trackery
 10. Nagłówki
 11. Kwadratowe pojedyncze trackery
Lunerie Dark - zestaw naklejek

Nie są to jednak wszystkie arkusze naklejek : ). W ramach kolekcji Diav stworzyła także zestaw do tygodniowego planowania: dni tygodnia oraz dodatkowe okienka, które mogą Wam posłużyć do zaplanowania m.in. obiadów.

Na koniec mam też małą prośbę. Zajrzyjcie do Śliwkowy Kompocik i Black Cat i zostawcie serduszka i komentarze pod postami ❤️❤️❤️. A jeśli chciałabyś, by w przyszłości we wpisie pojawiło się Twoje zdjęcie, to gorąco zachęcam do wrzucania zdjęć z naklejkami w poniedziałki i używania przy tym hashtagu #ogarniętyponiedziałek.

Opisy innych kolekcji naklejek znajdziesz tutaj: Opisy naklejek.

Możliwość komentowania Lunerie Dark – zestaw naklejek do planowania została wyłączona