Planowanie lipca w Bullet Journal
Bullet Journal,  Planowanie miesiąca

Planowanie lipca w Bullet Journal

Lipiec to jeden z moich ulubionych miesięcy, a to ze względu na to, że… wtedy są moje urodziny :D. Myślę, że chyba nie ma na świecie osoby, która nie przepadałaby za miesiącem swoich urodzin. Mi zawsze jest miło otrzymać życzenia czy drobne upominki od najbliższych :). Nie przedłużając już zapraszam Was na moje planowanie lipca w Bullet Journal!

Planowanie lipca w Bullet Journal – filmik na YouTube

W tym miesiącu postawiłam na temat związany z lawendą. Zmieniłam też system swojego planowania. Nie ma u mnie trackerów, które były jeszcze w maju. Postawiłam na planowanie rzeczy ważnych dla mnie oraz na spisywanie zadań, które mam do wykonania w pracy. Przeważnie i tak robię je na bieżąco, a czasami pod dniówkami lista zadań zawodowych się u mnie nie mieściła i często zadania lądowały w… weekend, a wiadomo, że weekendami to jednak nie pracowałam ;). Zobaczcie sami jak to wygląda na filmiku, który umieściłam na kanale na YouTubie:

Co wykorzystałam do planowania lipca?

Postanowiłam, że podzielę się z Wami linkami do konkretnych naklejek, które wykorzystałam właśnie do planowania lipca. Mam nadzieję, że będzie to dla Was ułatwienie :).

  1. Przywitanie miesiąca
  2. Kalendarz miesięczny
  3. Flagi ozdobne
  4. Separatory
  5. Kropki 5 mm
  6. Gałązki lawendy
  7. Narożniki
  8. Naklejki ozdobne z lawendą
  9. Nagłówki

Jaki był dla mnie lipiec 2021?

Lipiec 2021 był dla mnie zaskakującym miesiącem. To, czym mogę się pochwalić to informacja, że na rok została mi przedłużona umowa w pracy, w której pracuję na pół etatu. W tym momencie na rok, ale mam nadzieję, że za te dwanaście miesięcy będzie przedłużona dalej. Przynajmniej taką mam nadzieję <3. Oprócz tego miały miejsca wydarzenia, z którymi w tym momencie nie mogę jeszcze się niestety podzielić publicznie. Ale mam nadzieję, że wkrótce będę mogła Wam zdradzić rąbek tajemnicy w jednej sprawie .

Pod kategorią: Planowanie miesiąca możecie się zapoznać ze wszystkimi planowaniami miesiąca w Bullet Journal, które umieściłam na blogu :).