planowanie maja w Bullet Journal
Bullet Journal,  Planowanie miesiąca

Planowanie maja w Bullet Journal

Nadszedł, moim skromnym zdaniem, jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku! Z tego względu moje planowanie maja w Bullet Journal mogłam zrobić w jednym (dla mnie!) słusznym temacie, który kojarzy mi się z tym miesiącem. Po prostu musiałam wykorzystać temat związany z kwitnieniem kwiatów.

Planowanie maja w Bullet Journal

Idealnym dla mnie motywem przewodnim na maj okazał się zestaw Sakura. Co mnie ujęło w tych naklejkach to to, że są tak delikatnie narysowane, a do tego Diav idealnie odwzorowała kwiaty wiśni. No i przede wszystkim – są różowe, czyli w moim ulubionym kolorze ;). Jeśli jesteś ciekawa jak zaplanowałam swój maj z tymi naklejkami, to zapraszam do obejrzenia mojego pierwszego takiego wideo, które znaleźć można na YouTubie. Byłam bardzo podekscytowana i przejęta podczas nagrywania. Będę bardzo wdzięczna za opinię czy takie przedstawienie planowania Ci się podoba i czy kręcić kolejne filmy :).

Co wykorzystałam do planowania maja?

Postanowiłam też, że zrobię spis naklejek, z których korzystałam przy planowaniu maja. Mam nadzieję, że będzie to dla Ciebie pomocne i przydatne :).

  1. Przywitanie miesiąca – wersja 3 z napisem
  2. Duży kalendarz
  3. Śledziki i kalendarz kwadratowy
  4. Śledziki z kalendarzem kołowym
  5. Naklejki ozdobne: gałęzie, separatory, flagi, narożniki, duże kwiaty i małe kwiaty
  6. Numery dni
  7. Nazwy dni
  8. Nagłówki
  9. Kropki 5 mm

Jaki będzie mój maj 2021?

Może to dla Was dziwne, ale nie mogę się doczekać momentu, kiedy majowe strony zapełnią się planami. Zwłaszcza, że dla mnie będzie to kolejny pracowity miesiąc. Czeka mnie dużo pracy w pracy (ale to brzmi :P), a oprócz tego będę miała dwa zjazdy na studiach podyplomowych. Będę też przygotowywała małe przyjęcia urodzinowe dla swojego synka. Po raz pierwszy tematyczne! Jeśli wszystko będzie u mnie w porządku, to 25 maja otrzymam pierwszą dawkę szczepionki przeciw covid-19. A potem mam nadzieję, że już krok po kroku wszystko będzie powoli wracać do normalności, bo czuję, że bardzo nam wszystkim tego brakuje!

Pod kategorią: Planowanie miesiąca możecie się zapoznać ze wszystkimi planowaniami miesiąca w Bullet Journal, które umieściłam na blogu :).

Możliwość komentowania Planowanie maja w Bullet Journal została wyłączona