Funkcjonalny Pastelowy - naklejki do BuJo
Bullet Journal,  Opisy naklejek

Funkcjonalny Pastelowy – naklejki do BuJo

Nie wiem jak Tobie, ale mi kilka tygodni temu brakowało kolorów. Miałam wrażenie w marcu, że świat jest szaro-bury, zaczęła pojawiać się kolejna fala zakażeń koronawirusem i czułam, że potrzebuję kolorów w swoim otoczeniu! Najłatwiej było mi te kolory przemycić w notesie do planowania, a pomógł mi w tym zestaw Funkcjonalny Pastelowy – naklejki do BuJo. Wykorzystałam je do planowania kwietnia.

Funkcjonalny Pastelowy – naklejki do BuJo

Mam wrażenie, że Diav w zimie też już brakowało koloru, dlatego stworzyła taki kolorowy zestaw do planowania. Czy wiedziałaś, że jeszcze jakiś czas temu, to właśnie Funkcjonalny Pastelowy składał się z największej liczby arkuszy naklejek? Policzyłam dokładnie i na moment pisania tego wpisu tych arkuszy jest w sklepie 43 sztuki!

Zestaw miesięczny

Przedstawiam poniżej listę naklejek, które wchodzą w skład miesięcznego zestawu. Jest ich naprawdę sporo!

 1. Przywitanie miesiąca
 2. Dni tygodnia, numery dni, numery dni w kołach, numery dni na flagach
 3. Trójkąty, kwadraty, paseczki a la washi tape
 4. Kropki 4 mm i 5 mm
 5. Flagi duże i małe
 6. Karteczki typu post-it – wersja 1 i 2
 7. Playlista – wersja 1, 2 i kasety
 8. Wagi
 9. Puzzle
 10. Tracker przeczytanych książek: regały małe, regały duże
 11. Tracker filmowy/serialowy
 12. Rachunki: małe i duże
 13. Kalendarz duży: wersja 1 i 2
 14. Kołowy kalendarz i trackery
 15. Kalendarz kwadratowy i trackery
 16. Kwadratowe trackery: wersja 1, 2 i 3
 17. Nagłówki: wersja 1, 2, 3 i 4

Zestaw tygodniowy

To jednak nie są wszystkie naklejki z zestawu, ponieważ Diav przygotowała jeszcze tygodniówki. Nie zrobiła tylko jednej wersji, lecz aż trzy!

 1. Pierwsza wersja i okienka dodatkowe
 2. Druga wersja i okienka dodatkowe
 3. Trzecia wersja i okienka dodatkowe

To, co bardzo podoba mi się w tym zestawie to jego różnorodność. Planując swoje tygodniówki można bez problemu mieszać naklejki z różnych arkuszy zestawu, a wszystko będzie ze sobą ładnie współgrać. I to nawet pomimo tego, że przecież kolorów jest tutaj mnóstwo. Ładnie będą wyglądały dniówki zaplanowane w jednej kolorystyce, ale również z pomieszanymi kolorami. Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jakie Ty w danym momencie masz potrzeby i wizję na zaplanowanie dniówek czy tygodniówek.

Na koniec wpisu chciałabym bardzo serdecznie podziękować penkejt za możliwość wrzucenia tutaj do wpisu jej planowania z wykorzystaniem zestawu Funkcjonalny Pastelowy – naklejki do BuJo. Jednocześnie zapraszam do odwiedzenia Kasi oraz pozostawienia komentarzy i serduszek na jej instagramowym profilu.

Opisy innych kolekcji naklejek znajdziesz tutaj: Opisy naklejek, a jeśli chcesz, by Twoje zdjęcie z Instagrama znalazło się w kolejnym wpisie, to koniecznie taguj zdjęcia z planowania hashtagiem: #ogarniętyponiedziałek.

Możliwość komentowania Funkcjonalny Pastelowy – naklejki do BuJo została wyłączona