planowanie sierpnia w Bullet Journal
Bullet Journal,  Planowanie miesiąca

Planowanie sierpnia w Bullet Journal

Witajcie w sierpniu! Czy Wam też ten miesiąc tak szybko mija? Dopiero co się rozpoczął, a tu jesteśmy już po połowie miesiąca! Za kilka dni już będzie wrzesień i mój mały M. wróci do przedszkola. W sumie już nie taki mały, bo przecież jest już pięciolatkiem (kiedy to minęło?!). Ach… Trochę sentymentalna się zrobiłam ;). Nie przedłużam już i zapraszam Was na moje planowanie sierpnia w Bullet Journal!

Planowanie sierpnia w Bullet Journal

W tym miesiącu postawiłam na podobną rozkładówkę co w lipcu. Zrezygnowałam natomiast z listy, w której zapisywałam pewne rzeczy związane z pracą. Ostatecznie nie wykorzystałam jej w lipcu w pełni, więc szkoda mi było miejsca na to. Skupiłam się na najważniejszych dla mnie rzeczach. Jakich? Zapraszam na obejrzenie filmiku, który wrzuciłam na YouTube!

Jak zaplanowałam swój sierpień w Bullet Journal?

Postawiłam na Ogarnięte naklejki z kolekcji: Pszczeli v.2. Bardzo podobał mi się motyw słoneczników i ogólnie polnych kwiatów, które Diav narysowała. Wydawały mi się takie letnie, więc skorzystałam!

Do planowania sierpnia wykorzystałam następujące naklejki:

  1. Przywitanie miesiąca z żółtymi nazwami miesiąca
  2. Kalendarz miesięczny
  3. 5 mm hexagony jako kropki
  4. Ozdoby: kwiaty, plastry miodu, kreskówkowe

Jaki jest dla mnie sierpień 2021?

Jak wyżej już wspomniałam sierpień mija mi baaaaardzo szybko. Aktualnie w jednej z mojej pracy jestem na trzydniowym urlopie, więc wykorzystuję czas, by dla Was popisać :). Mieliśmy dzisiaj wybrać się na małą wycieczkę rodzinną, ale niestety pogoda popsuła nam plany – jest u mnie zimno i trochę wietrznie. Natomiast mamy nadzieję, że uda nam się pójść na spacer w miejsce, które duży M. kojarzy z lat swojego dzieciństwa. A jakie Wy macie plany na resztę sierpnia?

Pod kategorią: Planowanie miesiąca możecie się zapoznać ze wszystkimi planowaniami miesiąca w Bullet Journal, które umieściłam na blogu :).